Dječji vrtić Baltazar, Gračac dobio nove web stranice

Od danas za sve korisnike usluga Dječjeg vrtića Baltazar, dostupne su web stranice DV Baltazar na domeni www.djecji-vrtic-baltazar.hr . Uz pregršt korisnih informacija za roditelje, pravne dokumentacije,  jelovnika za tekući tjedan, pravilnika o radu, natječaja, financijskih izvještaja i sl. tu se nalaze i galerije fotografija naših polaznika, razne aktualnosti i novosti u radu vrtića.

Naša stranica koristi kolačiće, ne ove koje jedemo u vrtiću već "virtualne" ako se slažete da prikupimo i vaše podatke kliknite na više informacija

Postavke kolačića na našoj web stranici postavljene su na "dopuštanje kolačića" kako bi vam pružile najbolje moguće iskustvo pregledavanja. Ako i dalje koristite ovu web stranicu bez promjene postavki kolačića ili ako kliknete "Prihvati" u nastavku, pristajete na ovo.

Zatvori